• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ADIYAMAN HACAMAT MERKEZİ

0536 420 27 09

Üyelik GirişiSizin tedavi için baş vurdunuz en iyi çare Hacamattır (Hadis i Şerif)  You apply for your treatment is the best remedy scalpels (Hadith Sharif)
   تطبيق لعلاجك هو أفضل والمشارط علاج (الحديث الشريف)

DİZ AĞRILARI

                                              
                                           DİZ AĞRILARI


Bu kan, diz ağrısından hiç yürüyemeyen bir hastamızın dizinden çıkan kireçlenme, Romatizma, iltihap vs. Artık ne varsa , bu hastamız 2009 da tedavi olmuştu, o gün bu gündür daha diz ağrısı görmemiş. 

                      

                                             KNEE PAIN

This blood, the patient can not walk at all from our knee arthritis knee pain, rheumatism, inflammation, etc. If what you have now, that our patient had been treated in 2009. Praise be seen to this day is one day less knee pain.


آلام KNEE

هذا الدم ، ألم في الركبة ، مريض لا يمشي أبداً من الركبة في الركبة ، الروماتيزم ، التهاب ، إلخ. مهما حدث الآن ، تم علاج هذا المريض في عام 2009. الحمد لا ألم في الركبة في ذلك اليوم.
Боль в колене

Это кровь, боль в колене, пациент, который никогда не идет от колена, ревматизм, воспаление и т. Д. Что бы ни случилось сейчас, этот пациент лечился в 2009 году. Хвала не несет боли в коленях в тот день.
SÜLÜK TEDAVİSİ VE SÜLÜK SATIŞ MERKEZİ
HACAMAT SEYAHAT


Türkiyenin bütün illerinde hacamat olmak isteyen kardeşlerimiz en az yirmi kişi olacak şekilde toplanmaları durumunda bizi davet edebilirler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam0
Toplam Ziyaret33446
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.76586.7929
Euro7.34927.3787
Hava Durumu
Saat