• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ADIYAMAN HACAMAT MERKEZİ

0536 420 27 09

Üyelik GirişiSizin tedavi için baş vurdunuz en iyi çare Hacamattır (Hadis i Şerif)  You apply for your treatment is the best remedy scalpels (Hadith Sharif)
   تطبيق لعلاجك هو أفضل والمشارط علاج (الحديث الشريف)

HACAMAT SONRASI

                   HACAMAT SONRASI

Bazı insanlar kan çıkınca zaten pıhtılaşır derler. İşte Hacamat sonrası sağlıklı bir hastamızın kanı maşallah pırıl pırıl . Not: sigara içmeyen bir kişinin ile içenin kanı arasında dağlar kadar fark var, temennimiz herkesin bırakması ve sağlıklı olmasıdır.

                  

AFTER cupping

  Some people already coagulated blood comes out, they say. Here we have a healthy patient after blood hullo gleaming scalpels. Note: There are mountains up fatk blood between the interior of a person with smoking cessation and our wish is that everyone is healthy.
بعد الحجامة

  بعض الناس متخثر بالفعل يخرج الدم، كما يقولون. هنا لدينا المريض بصحة جيدة بعد أهلا وسهلا الدم اللامعة المشارط. ملاحظة: كما الجبال الداخلية مع دم شخص لم يدخنوا قط قدم استقالته fatk الجميع ونأمل أن تكون صحية


SÜLÜK TEDAVİSİ VE SÜLÜK SATIŞ MERKEZİ
HACAMAT SEYAHAT


Türkiyenin bütün illerinde hacamat olmak isteyen kardeşlerimiz en az yirmi kişi olacak şekilde toplanmaları durumunda bizi davet edebilirler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret33460
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.76586.7929
Euro7.34927.3787
Hava Durumu
Saat