• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ADIYAMAN HACAMAT MERKEZİ

0536 420 27 09

Site Haritası
Üyelik GirişiSizin tedavi için baş vurdunuz en iyi çare Hacamattır (Hadis i Şerif)  You apply for your treatment is the best remedy scalpels (Hadith Sharif)
   تطبيق لعلاجك هو أفضل والمشارط علاج (الحديث الشريف)

Anasayfa

Adıyaman ve çevresinde ismimizi kullanarak hacamat yapan bazı kişilerin olduğu ve kamuoyunun bunlara itibar etmemesi tarafımızdan duyurulur. Adıyaman da ikinci bir şubemiz yoktur . Sağlınız taklitcilerimizden sakınınız . Doğu ve güneydoğu anadolu bölgesinde malezya homeopathy fakültesinden diploma almış ilk ve tek hacamat uzmanı FETHİ ÇAYIR.
03.12.2018
  

Her meslekte aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri her zaman bulunur.
                                           
       
               
                    Hacamat merkezine hoş geldiniz   
   
Kliniğimiz son derece hijyenik olup, bayanların yeri ayrı erkeklerin yeri tamamen ayrıdır. Hasta giriş çıkışları ve bekleme salonu vs. tamamen ayrıdır. Bayan hastalar yıllarını bu işe vermiş uzman bayan haccame tarafından hacamat yapılmaktadır. 
 
                  

Yukarıda gördüğünüz değerli üstadımız Prof. Dr. Mehmet KOCABAŞ ve Medinedeki hacamat merkezi.

Doğu ve Güneydoğu anadolu bölgesinde bu mekandan ve bu zattan diploma almış ilk ve tek hacamat uzmanı biziz.  Elhamdülillah

                    
                Hacamat ile tedavi olunan hastalıklar  
   
 

    Hacamat kan ile alakalı bir işlem olduğu için kan da insan vücudunda önemli bir rol oynadığından geniş bir bölgeye tesir etme imkanı vardır. Bununla beraber vücuttaki kirli kanı almakla kandaki toksinler, kolestrol ve kullandığımız ilaçlardan dolayı kanda bulunan ve bize zarar veren maddeler tehlikesiz bir şekilde vücuttan uzaklaştırılır.

Hacamat ile insanlar;anında tesir gösteren,emin ,tehlikesiz, yan tesirsiz ve ucuz bir şekilde tedavi olma imkanı bulurlar. Bununla beraber Hacamatla tedavi olunan hastalıkların bazıları şunlardır:

Baş ağrısı, yarım baş ağrısı (migren) ve sinuzit, tembellik, uyku düzensizliği, yüksek tansiyon ve şeker hastalığı, prostat ve cinsel zayıflık sırt ağrısı, bel ağrısı ve bel fıtığı, diz ağrısı, yanlarda uyuşukluk, hormon bozukluğu,yumurtalık hastalıkları, buna benzer bir çok hastalıklar Hacamatla başarılı bir şekilde tedavi olunmaktadır..

                                                           Üstadımz  Dr. M.Kocabaş  

SÜLÜK TEDAVİSİ VE SÜLÜK SATIŞ MERKEZİ
HACAMAT SEYAHAT


Türkiyenin bütün illerinde hacamat olmak isteyen kardeşlerimiz en az yirmi kişi olacak şekilde toplanmaları durumunda bizi davet edebilirler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret33447
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.76586.7929
Euro7.34927.3787
Hava Durumu
Saat